מריחים את זה? חודש מלא שופינג בדרך אליכם. חודש נובמבר כבר כאן ואתם יודעים מה זה אומר - שופינג ובגדול! לפני שנתחיל לספר לכם על המבצעים הסופר שווים שלנו אנחנו רוצים לעשות לכם קצת סדר. אם אתם שואלים את עצמכם מה כבר יכול להיות מיוחד בחודש נובמבר, אז הכתבה שלנו בדיוק בשבילכם. מוכנים?

החודש מתחיל ב –ShoppingIL משם ממשיכים ליום הרווקים הסיני (וגם הרווקות, אצלנו שני המינים נהנים ממבצעים). ואז מגיע היום השווה ביותר שהוא כמובן " יום שישי השחור", הידוע בכינוי - Black Friday ולאחריו Cyber Monday. 

חג הקניות הישראלי ShoppingIL  

ב – 8 בנובמבר יותר מ – 1,000 אתרים ישראלים יציגו מבצעים למשך 48 שעות של טירוף. עוד קצת ומתחילה החגיגה, בהחלט שווה לחכות! מה בתכנון? 48 שעות של מבצעים סופר שווים, מבצעים בעברית והכי חשוב אין הפתעות במכס. אז תשריינו לכם את ה 8-9.11 ותגידו לבוס שאת היומיים האלו אתם לא יכולים לפספס!

לעמוד שופינג איי אל באתר אפריל >>>

יום הרווקים הסיני

חגיגת הקניות הסינית מתחילה מעט לפני הטירוף האמריקאי הגדול. יום הרווקים הסיני מכונה גם Singles Day . לנשואים יש את יום הנישואין כדי לחגוג , הגרושים מציינים את יום הגירושין כיום חופשי ומאושר . ומה עם הרווקים? אין סיכוי שנשאיר אותם מקופחים. ככה זה אצלנו באפריל אנחנו חושבים על כולם. 

לעמוד מבצעי יום הרווקים הסיני באתר אפריל >>>

Black Friday & Cyber Monday

יום שישי השחור מציין את עונת הקניות בארצות הברית. זהו למעשה יום שישי האחרון בחודש נובמבר. מיותר לציין שביום זה המבצעים הכי שווים. אם אתם חושבים שבארה"ב חושבים בגדול אז תדעו שבאפריל חושבים בגדול יותר. מקווים שאתם יושבים כי את המבצעים בבלאק פריידי שלנו אסור לכם לפספס. חבל שתרגישו תחושת החמצה ביום הזה אז תעשו לעצמכם טובה ותשריינו לעצמכם ביומן גם את היום הזה. 

חשבתם שהחודש מסתכם ב - Black Friday? אז חשבתם. מיד אחרי שיום שישי השחור מסתיים מתחיל סבב נוסף של שופינג, אנחנו כמובן מדברים על סייבר מנדיי. יום שני שאחרי הבלאק פריידי הוא יום חג. למה חג? כי זהו היום האחרון למבצעי החודש. הזדמנות אחרונה בהחלט ליהנות ממוצרים איכותיים במחירים הוגנים.
מקווים שתצליחו לזכור את כל התאריכים וגם אם לא אנחנו כאן כדי להזכיר לכם. רוצים לקבל תזכורת על כל מועד? הירשמו לניוזלטר שלנו, שם תקבלו תזכורת למבצעים הסופר שווים שלנו. 

לעמוד בלאק פריידי באתר אפריל >>>

לעמוד מבצעי החודש באפריל >>