• הבחירה שלך:
קטגוריה

השיער שלנו משלים לנו את הלוק ומאפשר ליצור שפע של סגנונות תסרוקות המתאימות לאופי, לסיטואציות ולאירועים השונים בחיי היום יום. שמירה על שגרת טיפוח נכונה תאפשר לך ליהנות ממראה שיער בריא, רענן ומלא חן. הרי כולנו חוות מדי פעם Bad Hair Day (יום שיער רע) וכדי להפוך אותו ליום שיער מושלם, אפריל מציעה לך שורה של מוצרים מקצועיים ואיכותיים לשיער שיסייעו לו להיראות בדיוק כפי שאת רוצה! מהמותגים המובילים בתחום: אמיקה amika, דייסון Dyson, לאונור גרייל Leonor Greyl,  ועוד, כך שהבחירה תהיה הנכונה ביותר עבורך!

מוצרי שיער מכל הסוגים:

 שמפו ומרכך - הבסיס לטיפוח השיער הוא השמפו והמרכך, בהם אנחנו משתמשות באופן יומיומי. חשוב להתאים אותם לאופי השיער (מתולתל, חלק, שביר, עבר החלקה, צבוע וכו') ולהשתמש במוצרים איכותיים ללא מלחים.

מוצרי עיצוב וטיפוח לשיער - מוצרי שיער כמו קרם לחות, מוס לשיער, מסכות, ספריי, סרומים וכדומה הם מוצרים לשיער שיעזרו לכן לשמור על שיער בריא, רענן ומלא ברק. מוצרי שיער אלו מטפחים, מזינים ומעצבים את השיערה!

צבע לשיער - מעוניינות לרענן את מראה השיער? מוצרים לשיער כמו צבע לשיער הם הדרך האידיאלית לעשות את זה. ניתן למצוא צבעים בגוונים כמו בלונד כהה, בלונד זהוב וחום.

אביזרים לשיער -אביזרים לשיער הם קטגוריה שלמה הכוללת מחליקי שיער, מייבשי שיער ומסלסלי שיער - כל האביזרים שיעזרו לכן ליצור את מראה השיער המושלם ליומיום או לאירועים מיוחדים! 

ברשת אפריל, המתמחה במוצרי טיפוח וביוטי, תוכלו למצוא מגוון עצום של מוצרי שיער של המותגים המובילים בתחום השיערה, לכל סוגי השיער ולכל העיצובים והצרכים שלכן!