• הבחירה שלך:
קטגוריה

כדי לשמור על שגרת טיפוח פנים נכונה, חשוב להשתמש במוצרים הנכונים. באפריל מחכים לכן מגוון מוצרי טיפוח פנים איכותיים של המותגים המובילים בשוק. אסתי לאודר Estée Lauder, קליניק Clinique, סיסלי Sisley, גרלן Guerlain, גלאם גלואו GlamGlow ועוד. רוצה להתנסות ולמצוא את הקרם שיתאים בדיוק לעור שלך? רק ברשת אפריל אנו מזמינים אותך להגיע לסניפי הרשת, להתנסות ולמלא בקבוקון עם הקרם המועדף כך שהבחירה תהיה הנכונה ביותר עבורך!

אלו כמה מהמוצרים לפנים שכדאי להכניס לשגרת הטיפוח שלכן:

קרם לחות - קרם לחות הוא מוצר טיפוח פנים בסיסי שיש למרוח מדי יום. הוא מסייע לעור להיראות צעיר וחיוני יותר, מזין אותו ומונע התייבשות של העור. 
קרם עיניים - קרם עיניים מיועד לאזור העיניים העדין והדק, והוא מטפל בנפיחות בעיניים, קמטים וכריות שחורות. קרם עיניים יכול להשיב את החיוניות והברק לאיזור העיניים. 
סרום - סרום מכיל נוגדי חמצון, שעוזרים להילחם ברדיקלים חופשיים, וכן מכיל רכיבי אנטי-אייג'ינג המעודדים את ייצור הקולגן בעור. 
קרם לילה - קרם לילה הוא קרם אינטנסיבי שמטרתו להרגיע את העור אחרי היום הארוך, ומיועד לשיקום העור. קרם כזה הוא כבד יותר מקרם לחות.
טיפוח שפתיים - קרם לחות לשפתיים מספק שכבה הגנה לשפה, המגנה על השפתיים מפני חשיפה לטמפרטורות קיצוניות, רוח ושמש, וכן מונעת התייבשות.