• הבחירה שלך:
תת קטגוריה
סדרה
מחיר
מותג בלועזית
מותג
גודל

  מחפשת מייבש לשיער איכותי? לרכישת פן לשיער לייבוש מהיר של שיער לח ועיצוב מזמינה אותך רשת אפריל להתרשם ממבחר רחב של מייבשים מתקדמים, נוחים ופשוטים לתפעול ובהתאמה לסוג שערך. לרשותך מגוון מייבשי שיער בעלי דרגות חום שונות, תוספות ואביזרים נלווים ומבחר מחירים רחב בהתאמה לכל כיס.

  ניתן למצוא כמה סוגים של מייבש שיער - ממייבש שיער מקצועי קלאסי, ועד שילובים עם מעצב שיער, מחליק וכן מברשת פן לשיער: 

  מייבש שיער מקצועימייבשי שיער מקצועיים בעלי טכנולוגיות חדשניות לייבוש מהיר של השיער. מייבשי שיער מקצועיים מגנים על מבנה השיערה ומונעים שבירה ופיצול. כמו כן, מייבשים מקצועיים מסייעים בהימנעות מחשמל סטטי. 

  מברשת פןמכשיר חשמלי המשלב בין פן למייבש שיער, בעל טכנולוגיית חימום. מתאים למי שמחפשת מכשיר נייד ונוח לייבוש השיער וליצירת פן לשיער.

  מחליק שיערמחליק שיער גם הוא יכול לתפקד כמייבש שיער, כך שתקבלו שניים במכשיר אחד - גם ייבוש וגם החלקה, תוך מניעה של שבירת והחלשת השיער. 

  מעצב שיערמייבש שיער מגיע בדרך כלל כחלק מערכת עיצוב שיער, כך שתקבלו מייבש שיער לצד אביזרים נוספים להחלקה, סלסול, גימור ופן.

  ברשת אפריל, רשת הביוטי והטיפוח המובילה בישראל, תוכלו למצוא מגוון של מייבשי שיער איכותיים של מותגים מובילים בתחום השיער וטיפוחו. היכנסו עכשיו, ובחרו את מייבש השיער המתאים ביותר לכן ולשיערכן!