• הבחירה שלך:
מחיר
תת קטגוריה
מותג בלועזית
מותג
VEGAN
סדרה
גודל

  להעצים את מראה העיניים, לחזק את גוון העין ואף לשנות טיפה את צורתן - כל זאת ועוד ניתן לבצע באמצעות הצלליות לעיניים. אתר רשת אפריל מזמין אותך לבחור את הצללית שהכי מתאימה לך מתוך מבחר עצום של צלליות לעיניים ועושר של גוונים בהתאמה לטרנדים עכשוויים, מראות איפור המתאימים לעונה ועוד.

  סוגי צלליות:

  צללית יחידה - צללית אבקה יחידה היא הצללית ה"קלאסית", שמגיעה במגוון גדול של צבעים וגוונים. את הצללית הזו מניחים באמצעות מברשת מתאימה,  והיא נטמעת בקלות בעור. 
  פלטת צלליות - פלטת צלליות לעיניים מורכבת מכמה צלליות בגוונים משלימים ובתבנית אחת. כך ניתן להנות מכמה סוגים של צלליות, וליצור שילובים מעניינים לפי האפקט הרצוי - בין אם אפקט עדין, דרמטי, מראה ערב ועוד. 
  צלליות לעיניים בקרם - צללית מבוססת קרם, המספקת גימור זוהר יותר שנשאר לשעות ארוכות, כאשר היתרון הגדול שלה הוא האפשרות לשילוב קל  עם גוונים אחרים ויצירת מראה דרמטי.
  צללית סטיק - צלליות לעיניים עם צבע בולט ועמיד, שמאפשרות משיחה מדויקת ושליטה מוחלטת, בלי צורך במברשת. בגלל קלות השימוש, זו צללית נהדרת לטיולים וחופשות.

  ברשת אפריל תוכלו למצוא מגוון גדול של צלליות של יצרניות מובילות בעולם - ביניהן קליניק, אסתי לאודר ולנקום. אנחנו מזמינים אתכן לגלוש באתר של אפריל, ולמצוא את הצללית המושלמת שתגיע עד אליכן במשלוח מהיר!