דייסון קורל החדש
 • הבחירה שלך:
תת קטגוריה
סדרה
מחיר
מותג בלועזית
מותג
גודל
  דייסון Dyson היא חברת טכנולוגיה בריטית המפתחת ומייצרת שואבי אבק, מייבשי ידיים, מאווררים ייחודיים נטולי להבים לקירור או לחימום הבית, מנועים דיגיטליים מתקדמים וטכנולוגיות חדשניות ומהפכניות. חברת דייסון Dyson פיתחה לאחרונה קטגוריה חדשה בתחום הטיפוח האישי, והשיקה את מייבש השיער המהפכני Dyson Supersonic, בעל מנוע דיגיטלי עוצמתי ובקרת חום חכמה לשמירת הברק הטבעי של השיער.
  המוצרים הפופולריים של דייסון מחולקים לשלושה סוגים עיקריים - מחליק שיער, מעצב שיער ומייבש שיער דייסון;
  מחליק שיער דייסון - מחליק שיער דייסון הוא מחליק מתקדם בעל טכנולוגיה ייחודית המפחיתה בחצי את נזקי השיערה הנגרמים ממחליק. הוא מגיע עם בקרת חום חכמה, פלטות גמישות שמתאימות את עצמן לשיער, הטענה מהירה וכן התאמה לנסיעות
  מייבש שיער דייסון - מייבש שיער דייסון הוא מייבש שיער הידוע באיכות המדהימה שלו. הוא מנטרל חשמל סטטי, מאפשר ייבוש מהיר ואפקטיבי ומגיע עם בקרת חום חכמה המגנה על השיער מנזקי החום!
  מעצב שיער דייסון  - מעצב שיער דייסון הוא מכשיר חכם ואיכותי המאפשר עיצוב למגוון סוגי שיער. הוא מגיע עם מסלסלים ליצירת תלתלים או שיער גלי, מברשות להחלקת השיער וכן מברשות להוספת נפח. באמצעותו ניתן ליצור את מראה השיער הרצוי.
   
  כל מוצרי דייסון מחכים לכן עכשיו באתר של אפריל ויגיעו עד אליכן במשלוח מהיר ויאפשרו לכן ליצור את מראה השיער שאתן חולמות עליו! 
  ** החלפת המוצר תתאפשר עד 14 יום מהקנייה, באריזה סגורה מקורית בצירוף הוכחת קנייה (קבלה / פתק החלפה).