אפריל היא רשת חנויות בישום וקוסמטיקה יוקרתית המתמחה בשירות מקצועי ואישי. בסניפים שלנו תוכלו לפגוש יועצות יופי מומחיות ובאתר האינטרנט תוכלו להתייעץ עם יועצת יופי אנושית בצ'אט לייב שפעיל לאורך רוב שעות היום. אך מעבר לכך, באפריל שמנו לנו כמטרה להביא לכם את כל המוצרים והמותגים הנחשקים והפחות נגישים לקהל הישראלי אותם ניתן להשיג רק בחו"ל. מבשמים של המותגים הכי גדולים עד לבשמי הנישה הייחודיים שמגיעים במהדורות מוגבלות וקשות להשגה.
במקום שתצטרכו להשיג את המוצרים הנחשקים הללו בחו״ל אחרי טיסה מפרכת או למצוא את החבר הקרוב רחוק שטס לחו"ל ויהיה מוכן לחפש לכם אותו בחנויות כולבו בצרפת וארה"ב - תנו לנו לעשות את העבודה. אנחנו דואגים להביא לכם אותם במחירים דומים לחו"ל מבלי להתאמץ ולסגור טיסה לחו"ל.

העובדה שאנחנו יבואן רשמי של עשרות מותגים בינלאומיים מביאה עמה אחריות רבה, אנחנו הופכים להיות הבית של המותג בארץ, אנחנו מייצגים אותם במדינת ישראל על מנת שאתם תוכלו להנות ממלאי עקבי, אחריות וכל שירות שתצטרכו על מנת להיות מסופקים ומרוצים מהקניה. הטייטל ״ONLY AT APRIL״ מעניקה לנו את הזכות להיות הבמה של המותג שבחר בנו, במדינת ישראל. ועל כך, אנחנו מחויבים להוכיח את עצמנו מול המותג - לספק ללקוחותינו שירות ואחריות על כל מוצר כזה. אנחנו לא מאמינים בייבוא מקביל, כל מוצרינו עוברים אישור משרד הבריאות ונבחרים בקפידה רבה על ידי צוות מומחי ביוטי.

באתר ניתן לזהות את המותגים הבלעדיים שלנו באמצעות התווית ONLY AT APRIL.

המותגים הבלעדיים שתוכלו למצוא אצלנו:
Alexandre.J אלכסנדר ג'יי , April אפריל , Bogart בוגרט , Bond no.9 בונד 9 , Bugatti בוגאטי , Cartier קרטייה , Carven קארבן , Chevignon שבניון , Christophe Robin כריסטוף רובאן , Clean קלין , Faconnable פסונבלה , Ferrari פרארי , Hermès הרמס , Initio אינישיו , La Perla לה פרלה , Lalique לליק , Lee Cooper לי קופר , Marly מרלי , Mauboussin מובוסין , Méthode Jeanne Piaubert ז'אן פיובר , Naf Naf נאף נאף , Reminiscence רמניסנס , Stendhal סטנדל , Ted Lapidus טד לפידוס , Tocca טוקה , Atelier Cologne אטלייה קולון , bdk PARFUMS בי די קיי , Pana Dora פנה דורה, Neo Cologne נאו קולון , Close קלוז , di! די , Maison Matine מיזון מטין , Electimuss אלכטימוס , Butter London באטר לונדון , Leonor Greyl לאונור גרייל , Georges Rech גאורג'ס ריץ' , Weil וויילל, Pascal Morabito פסקל מורביטו , Saint Hilaire סנט אילייר , Obvious אובייס.

מקווים שתמשיכו לסמוך עלינו ושאנחנו נוכל להמשיך להגשים לכם את כל פנטזיות הביוטי מהעולם! ♥

OUR RECOMMENDATIONS