חג האביב 2020 מגיע בקרוב, הוא הזדמנות נהדרת לרכוש מתנות לאנשים שאנחנו אוהבים במיוחד. כן, גם עבור עצמנו זו סיבה לחגיגה! בשמים הם מתנה לפסח שאף פעם לא נמאסת ובמיוחד עכשיו כשאי אפשר לחבק – כן אפשר לפנק ובשמים הם המתנה המושלמת בשביל זה.

השנה נוספו בשמים לגברים ובשמים לנשים אקסטרה Fresh וחדשים – מה שמוביל את הבחירה להיות מאתגרת ומלאה בלבטים. אך אל חשש, אנחנו פה כדי לעזור לכם עם המשימה החשובה והריחנית ולהעניק את המתנה המושלמת עבור אהוביכם! 

למי הבושם מיועד?

מסתכלים על מגוון הבשמים החדשים לפסח ומתלבטים באיזה בושם לבחור? הדבר הראשון שעליכם לבדוק עם עצמכם הוא: עבור מי מיועד הבושם? האם מדובר במתנה לפסח עבור בת משפחה או בן משפחה? חברים קרובים? האם זהו אדם מבוגר או צעיר? או שבכלל החלטתם שאת הבושם הזה אתם רוכשים עבור עצמכם כמתנה מפנקת לחג? כל אלו הן שאלות חשובות כי הן יקבעו האם לבחור בבושם חדש, או בבושם ותיק ואהוב.

אם מדובר במישהו או מישהי שאוהבים גיוונים וחידושים, בושם מתנה הוא בהחלט התשובה. ואולי מדובר על מישהו או מישהי שאוהבים את אותו הבושם הישן והמוכר? כשתדעו עבור מי אתם רוכשים בשמים במתנה – תדעו גם מה לבחור. 

אקווה דה ג'יו פרופונדו לגבר א.ד.פ Armani Acqua di Gio Profondo Men EDP 125ml Giorgio Armani - לרכישה מהירה

שביניון טוגס אנלימיטד א.ד.ט Togs Unlimited Chevignon - לרכישה מהירה

בחירת הניחוח המתאים

אם החלטתם לבחור שהמתנה לפסח הוא בושם עבורכם, כדאי להתחיל בלחשוב איזה ניחוחות הם הניחוחות האהובים ביותר עליכם. יש מי שאוהב בשמים מתוקים, יש מי שאוהב את ריח האוויר הפתוח והים, ריחות עציים ותבליניים, עבור אחרים, ניחוח של פרחים הוא המועדף או דווקא הריחות ההדריים. סוג הניחוח שאתם מעדיפים בדרך כלל הוא סוג הניחוח שיכוון אתכם אל הבושם החדש שתבחרו. לא כל הבשמים ההדריים מריחים אותו דבר, אבל המאפיין הבסיסי נשאר זהה ולכן אם אתם טיפוסים של ניחוחות חמוציים של פרי הדר, כל בושם שעושה שימוש בתווי הריח האלה יהיה מוצלח עבורכם. מלבד תווי הבסיס, אם מדובר בבושם עבורכם, חישבו מתי תרצו לעשות שימוש באותו בושם. בשמים שמתאימים יותר לשעות הערב, יהיו כבדים מדי אם תעשו בהם שימוש במהלך שעות היום, לדוגמה.

סי פסיונה אינטנס לאישה א.ד.פ Giorgio Armani Si Passione Intense woman EDP 100ml Giorgio Armani - לרכישה מהירה

רוז פריק א.ד.פ Tom Ford Rose Prick EDP unisex Tom Ford - לרכישה מהירה

הרפתקה חושנית א.ד.ט April Perfume- A Sensual Sexcapade April - לרכישה מהירה

הכל עניין של כימיה 

כל בושם מריח שונה על אנשים שונים כתוצאה מהשילוב הכימי של הבושם עם חומציות הגוף. לעיתים הבושם יתנהג ויריח שונה מכל אדם. המשמעות היא, שבושם מסוים יכול להריח נפלא עלינו ופשוט נורא על מישהו אחר. זה נובע מהריח הטבעי של כל אחד ואחת מאיתנו, מכמות ההזעה שלנו ברגע נתון ומעוד מאפיינים גופניים ששונים בין אדם לאדם. קחו את זה בחשבון במיוחד כאשר אתם בוחרים בשמים עבור מישהו אחר ולא רק עבור עצמכם. 
אז איזה בשמים חדשים לאביב הקרוב תרצו להריח על עצמכם?

אברי וואן יוניסקס א.ד.ט Calvin Klein CK Everyone Unisex EDT 100ml Calvin Klein - לרכישה מהירה

 מי גוף בניחוח קייצי פלאור דאנג' Fleur D'ange Body Fragrance Mist Relaxing & Hydrating Methode Jeanne Piaubert - לרכישה מהירה

ל'אומברה דה מרוויי א.ד.פ L’Ombre ‎des Merveilles Eau de Parfum Hermès - לרכישה מהירה